Cenová politika

Svoje služby dnes na trhu poskytuje mnoho leteckých spoločností, ktoré zabezpečujú leteckú prepravu ľuďom, ktorí to potrebujú. Pri výbere leteckej spoločnosti dnes hrá veľkú úlohu aj samotná cena letenky a preto cestujúci s obľubou využívajú takzvané nízko nákladové letecké spoločnosti. A práve SmartWings patrí k nízko nákladovým leteckým spoločnostiam. To znamená, že cestujúci si môžu byť istý, že sa dostanú tam, kam chcú, za naozaj dobrú cenu.

smartjpgJedným z dôvodov nízkych cien spoločnosti je fakt, že všetky sedadlá v lietadle sú radené do ekonomickej triedy. Každý cestujúci si je v tomto prípade rovný. Pri rezervácii letenky u SmartWings platí jedno jednoduché pravidlo a to také, že čím skôr si človek letenku zarezervuje, tým bude lacnejšia. Netreba preto dlho váhať a ak človek vie, že niekam ide, mal by si letenku rezervovať čím skôr. Takto si bude istý, že sa mu dostal do rúk naozaj najvýhodnejší produkt.

Samozrejme ako všade inde, aj v prípade SmartWings existujú veci, kvôli ktorým si bude musieť cestujúci priplatiť. K najbežnejším paria malé deti do dvoch rokov, žive zvieratá, ale aj napríklad športové vybavenie alebo zbrane a netreba zabúdať ani na nadmerne ťažkú a veľkú batožinu. Zdravotne, či už sluchovo, zrakovo alebo pohybovo, postihnutí cestujúci majú nárok na asistenciu zadarmo.
V rámci cestovania spoločnosťou SmartWings majú pasažieri nárok na občerstvenie. Niektoré jedlá sú v cene letenky, všetko ostatné si musí cestujúci, vzhľadom na to, že ide o nízko nákladovú spoločnosť dokúpiť. V ponuke má spoločnosť rôzne nápoje, bagety a sladké tyčinky, ktorých ceny spĺňajú kritéria takýchto foriem prepravy.

To, že spoločnosť poskytuje nízke ceny v žiadnom prípade neznamená, že by nespĺňala prísne bezpečnostné kritéria. O bezpečnosť pasažierov sa stará vysoko kvalifikovaný personál, ktorý je vždy ochotný pomôcť. Netreba sa preto ničoho báť a v pokoji si svoj let užiť.