Destinácie

Klienti, ktorí sa rozhodnú využiť služby spoločnosti SmartWings vedia, že za nízke ceny, ale samozrejme pri vysokých bezpečnostných štandardoch, sa dostanú takmer do každej krajiny Európy. Spoločnosť navyše momentálne rozšírila svoju ponuku aj o niekoľko destinácii na Blízkom Východe.

smartwings_lietadloZákladňa SmartWings sídli v Prahe, avšak jej lietadlá pravidelne opúšťajú aj letiská v Brne a Ostrave. Počas sezóny odlietajú niektoré linky spoločnosti aj z Bratislavy a Košíc. Ako už bolo spomenuté, spoločnosť sa snaží poskytovať svoje služby v rámci celej Európy a je samozrejme na klientovi, kam sa rozhodne cestovať. Počas letnej sezóny využívajú služby SmartWings hlavne turisti, ktorí cestujú za dovolenkou. Medzi najobľúbenejšie destinácie v týchto mesiacoch patria predovšetkým mestá v Grécku, ale aj napríklad Malaga v Španielsku, Larnaka na Cypre alebo Tenerife a mnohé ďalšie. Počas celého roka sú však obľúbené aj historické mestá po celej Európe. Spoločnosť prepraví mnoho turistov, ktorí chcú vidieť pamiatky a kus dejín. Z takýchto miest sú stále veľmi populárne Rím, Paríž, Amsterdam alebo Barcelona. Naopak mnoho cudzincov využíva spoločnosť SmartWings na cestovanie do Prahy, ktorá má taktiež čo ukázať.

Spomínané destinácie samozrejme nie sú jediné, ktoré sa nachádzajú v ponuke spoločnosti. Mnohé ďalšie metropoly, ako napríklad Valencia, Neapol, Ibiza alebo Dubaj, majú pevné miesto v letovom pláne SmartWings a sú využívané množstvom cestujúcich, ktorých počet stále viac a viac rastie.